Szanowni Państwo,

w dniach 13-15 lutego odbyła się w Zakopanem V Zimowa Szkoła TBR. W załączniku znajdą Państwo materiały konferencyjne.

dr hab. Edyta Molik

Materiały konferencyjne pdf

Komitet Nauk Weterynaryjnych i Biologii Rozrodu PAN zaprasza na:

4th International Conference on Endometritis in Cows and Mares and 4th joint Polish-Japanese Seminar "Cutting edge of Reproductive Physiology - Key processes for birth of a new life.

Prof. dr hab. Dariusz J. Skarżyński
Prof. dr hab. Tomasz Janowski

Zaproszenie pdf

Plan ramowy konferencji pdf

W imieniu Krakowskiego Oddziału Towarzystwa Biologii Rozrodu serdecznie zapraszamy na V Zimową Szkole TBR w Zakopanem, która odbedzie sie w dniach 13-15 lutego 2019 roku.

Komunikat TBR pdf

Warunki przygotowania streszczeń pdf

Program konferencji pdf

W dniach 5-6 lipca 2018 w Krakowie na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego odbyły się warsztaty dla najmłodszych członków Towarzystwa Biologii Rozrodu z zakresu opracowania wyników badań naukowych, przygotowania i publikacji pracy naukowej. W warsztatach uczestniczyło 21 osób (m.in. z Oddziału wrocławskiego, poznańskiego, warszawskiego, olsztyńskiego i krakowskiego), dla których zajęcia prowadziły: Pani Prof. dr hab. Barbara Bilińska, Pani Prof. dr hab. Renata Ciereszko oraz Pani Prof. dr hab. Małgorzata Piasecka.Paniom Profesor składamy serdeczne podziękowania za podzielenie się z nami swoimi wieloletnimi doświadczeniami własnymi i wiedzą redaktorską. Poprzez duże zainteresowanie inicjatywą warsztatów, jakie wykazali młodzi członkowie TBR, cieszymy się, że stają się one tradycją i tworzą historię naszego Towarzystwa.

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo wziąć udział w VIII Zjeździe Towarzystwa Biologii Rozrodu w Olsztynie.

Podczas naszego spotkania wygłoszonych zostało szereg wykładów (17), a młodzi badacze mieli okazję spróbowania własnych sił w prezentacjach ustnych (18), bądź posterowych (102). Wszystkim wykładowcom dziękujemy za interesujące wystąpienia, wystawcom za prezentację oferty swoich firm, a uczestnikom za liczne przybycie i aktywny udział w dyskusjach.

Wyrażamy nadzieję, że nasze spotkanie spełniło Państwa oczekiwania i było okazją do inspirującej wymiany myśli, która zaowocuje nowymi przedsięwzięciami badawczymi, godnymi zaprezentowania podczas kolejnego, IX Zjazdu Towarzystwa. Do zobaczenia w 2020 roku w Poznaniu!

Czytaj więcej...