Meet My Professor

Meet My Professor

Szanowni Państwo,

Już za trzy tygodnie spotkamy się na IX Zjeździe Towarzystwa Biologii Rozrodu. Przygotowaliśmy bardzo interesujący program naukowy wypełniony wykładami i prezentacjami zaproszonych gości.

Dodatkowo w piątek 3 września br. o godz. 17:30 przygotowaliśmy dla Państwa spotkanie z prof. Barbarą Bilińską z Uniwersytetu Jagiellońskiego i prof. Marcinem Drągiem z Uniwersytetu Wrocławskiego, na które serdecznie zapraszamy. Będzie to wyjątkowa okazja by uczestnicy spotkania mogli poznać historię kariery naukowej zaproszonych gości, kamienie milowe w ich dorobku naukowym, a także ich podejście do pracy naukowej – to czym się kierowali planując kolejne kroki, projekty, programy, decydując o tym, w co się zaangażować. Chcielibyśmy, by udział w spotkaniu miał formę spotkania motywującego, wskazującego jak ważne oprócz talentu są wytrwałość w dążeniu do celu, pasja, zaangażowanie i dobre planowanie ścieżki kariery. Spotkanie dedykowane jest zwłaszcza młodym naukowcom, którzy obecnie zastanawiają się nad kształtem swojej przyszłej kariery i są otwarci na rady i podpowiedzi swoich bardziej doświadczonych Koleżanek i Kolegów.

Zanim spotkamy się z naszymi Gośćmi prosimy o wypełnienie ankiety pod poniższym linkiem (jeżeli aktywny link nie zadziała, prosimy o wklejenie go do okienka swojej przeglądarki: https://forms.gle/NjJR7YFiPQBZ2mQv9)

Wskazane w ankiecie pytania pozwolą przygotować tę sesję tak, by w pełni odpowiadała na Państwa potrzeby. Prosimy zastanowić się – jakie mają Państwo wątpliwości związane ze swoją przyszłością w nauce? Jakie decyzje wydają się Państwu kluczowe? Jakie argumenty w Państwa przypadku przeważają za lub przeciw pozostaniu w nauce? O tym wszystkim chcemy porozmawiać i o to wszystko możecie zapytać!

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu z Prof. Barbarą Bilińską i prof. Marcinem Drągiem prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 31.08.2021 r. Link do ich biogramów zaproszonych gości.

Zapraszamy!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego IX Zjazdu TBR
Prof. dr hab. Monika Kaczmarek, prowadząca spotkanie „Meet My Profesor”