Przewodniczący:

prof. dr hab. Jan Udała
Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT

V-ce przewodnicząca:

prof. dr hab. Barbara Wiszniewska
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM

Sekretarz:

dr hab. Dariusz Gączarzewicz
Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT

Skarbnik:

dr Sylwia Rzeszotek
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM

Lista członków (kwiecień 2018)

 1. Bączkowski Tomasz, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Błaszczyk Barbara, dr hab. inż., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Brodowska Agnieszka, dr hab. n.med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Ciećwież Sylwester, dr n.med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Ciepiela Przemysław, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Dziewulska Katarzyna, dr hab., Katedra Zoologii Ogólnej, Uniwersytet Szczeciński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Głąbowski Wojciech, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 8. Gączarzewicz Dariusz, dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Jankowiak Dorota, prof. dr hab., Katedra Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10. Kmieć Marek, prof. dr hab. inż., Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 11. Kolasa-Wołosiuk Agnieszka, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 12. Kurzawa Rafał, prof. dr hab. n. med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 13. Kulasza Mateusz, mgr, Katedra Zoologii Ogólnej, Uniwersytet Szczeciński
 14. Laszczyńska Maria, prof. dr hab. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 15. Marchlewicz Mariola, prof. dr hab. n. med., Zakład Dermatologii Estetycznej PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 16. Misiakiewicz-Has Kamila, dr n. med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 17. Muszyński Zbigniew, dr inż., Katedra Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej ZUT
 18. Ożgo Małgorzata, dr hab., Katedra Fizjologii, Cytobiologii i Proteomiki ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 19. Piasecka Małgorzata, dr hab. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 20. Pilutin Anna, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 21. Rotter Iwona, dr n. med., Samodzielna Pracownia Rehabilitacji Medycznej PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 22. Rumianowski Bogdan, dr. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM
 23. Rzeszotek Sylwia, dr, Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
 24. Seremak Beata, dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 25. Słuczanowska-Głąbowska Sylwia, dr n. med., Katedra i Zakład Fizjologii, PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 26. Stankiewicz Tomasz, dr hab. inż., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 27. Starczewski Andrzej, prof. dr hab. n. med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 28. Udała Jan, prof. dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 29. Wenda-Różewicka Lidia, prof. dr hab. n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 30. Wiszniewska Barbara, prof. dr hab. n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.