Przewodniczący:

prof. dr hab. Barbara Wiszniewska
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii
Pomorska Akademia Medyczna
Al. Powstańców Wlkp. 72, 70-111 Szczecin

Sekretarz:

dr Wojciech Głąbowski
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii
Pomorska Akademia Medyczna
Al. Powstańców Wlkp. 72, 70-111 Szczecin

Skarbnik:

dr n.med. Anna Pilutin
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
Al. Powstańców Wlkp. 72
70-111 Szczecin
tel. +48 91 466 18 24

Członkowie oddziału:

  1. Bączkowski Tomasz, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM
  2. Błaszczyk Barbara, dr hab. inż., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT
  3. Brodowska Agnieszka, dr hab. n.med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM
  4. Ciećwież Sylwester, dr n.med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM
  5. Ciepiela Przemysław, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM
  6. Głąbowski Wojciech, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM
  7. Gączarzewicz Dariusz, dr, Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT
  8. Jankowiak Dorota, prof. dr hab., Katedra Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej ZUT
  9. Kmieć Marek, prof. dr hab. inż., Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt ZUT
  10. Kolasa-Wołosiuk Agnieszka, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
  11. Kurzawa Rafał, prof. dr hab. n. med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM
  12. Laszczyńska Maria, prof. dr hab. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM
  13. Marchlewicz Mariola, prof. dr hab. n. med., Zakład Dermatologii Estetycznej PUM
  14. Misiakiewicz-Has Kamila, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
  15. Muszyński Zbigniew, dr inż., Katedra Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej ZUT
  16. Ożgo Małgorzata, dr hab., Katedra Fizjologii, Cytobiologii i Proteomiki ZUT
  17. Piasecka Małgorzata, dr hab. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM
  18. Pilutin Anna, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
  19. Rotter Iwona, dr n. med., Samodzielna Pracownia Rehabilitacji Medycznej PUM
  20. Rumianowski Bogdan,  dr. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM
  21. Seremak Beata, dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT
  22. Sienkiewicz Robert, dr n. med., Klinika Rozrodczości i Ginekologii PUM
  23. Słuczanowska-Głąbowska Sylwia, dr n. med., Katedra i Zakład Fizjologii, PUM
  24. Stankiewicz Tomasz, dr inż., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT
  25. Starczewski Andrzej, prof. dr hab. n. med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM
  26. Świder Małgorzata, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
  27. Udała Jan, prof. dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT
  28. Wenda-Różewicka Lidia, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM
  29. Wiszniewska Barbara, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM