Przewodniczący:

prof. dr hab. Jan Udała
Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT

V-ce przewodnicząca:

prof. dr hab. Barbara Wiszniewska
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM

Sekretarz:

dr hab. Dariusz Gączarzewicz
Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT

Skarbnik:

dr Sylwia Rzeszotek
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM

Lista członków (czerwiec 2019)

 1. Bączkowski Tomasz, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Błaszczyk Barbara, dr hab. inż., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Brodowska Agnieszka, dr hab. n.med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Ciećwież Sylwester, dr n.med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Ciepiela Przemysław, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Dziewulska Katarzyna, dr hab., Katedra Zoologii Ogólnej, Uniwersytet Szczeciński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Głąbowski Wojciech, dr n.med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 8. Gączarzewicz Dariusz, dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Grzegrzółka Adam, dr n. med., Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10. Jankowiak Dorota, prof. dr hab., Katedra Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 11. Kmieć Marek, prof. dr hab. inż., Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 12. Kolasa-Wołosiuk Agnieszka, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 13. Kurzawa Rafał, prof. dr hab. n. med., Klinika Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 14. Kulasza Mateusz, mgr, Katedra Zoologii Ogólnej, Uniwersytet Szczeciński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 15. Laszczyńska Maria, prof. dr hab. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 16. Marchlewicz Mariola, prof. dr hab. n. med., Zakład Dermatologii Estetycznej PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 17. Misiakiewicz-Has Kamila, dr n. med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 18. Muszyński Zbigniew, dr inż., Katedra Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej ZUT
 19. Ożgo Małgorzata, dr hab., Katedra Fizjologii, Cytobiologii i Proteomiki ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 20. Piasecka Małgorzata, dr hab. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 21. Pilutin Anna, dr n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 22. Rotter Iwona, dr n. med., Samodzielna Pracownia Rehabilitacji Medycznej PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 23. Rumianowski Bogdan, dr. n. med., Katedra i Zakład Histologii i Biologii Rozwoju PUM
 24. Rzeszotek Sylwia, dr, Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 25. Seremak Beata, dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 26. Słuczanowska-Głąbowska Sylwia, dr n. med., Katedra i Zakład Fizjologii, PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 27. Stankiewicz Tomasz, dr hab. inż., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 28. Starczewski Andrzej, prof. dr hab. n. med., Klinika Ginekologii i Uroginekologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 29. Udała Jan, prof. dr hab., Katedra Biotechnologii Rozrodu Zwierząt i Higieny Środowiska ZUT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 30. Wenda-Różewicka Lidia, prof. dr hab. n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 31. Wiszniewska Barbara, prof. dr hab. n.med., Katedra i Zakład Histologii i Embriologii PUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.