Szanowni Państwo,

Członkowie Towarzystwa Biologii Rozrodu,

Po raz kolejny uruchamiamy program stażowy dla Członków naszego Towarzystwa. W tym roku ze względu na epidemię choroby Covid-19 i rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 uruchomienie programu wydawało się wątpliwe.

Czytaj więcej...

Drodzy Członkowie Towarzystwa Biologii Rozrodu,

Zarząd TBR podjął dziś trudną decyzję o odwołaniu nadchodzącego IX Zjazdu Towarzystwa, który miał odbyć się w dniach 10-12.09.2020 r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

COVID-2019 wpłynął na nasze życie osobiste i zawodowe. Nadal towarzyszy nam niepewność dotycząca możliwości organizacji spotkania Towarzystwa w komfortowych warunkach, umożliwiających bezpośredni kontakt, prezentacje wyników oraz owocne dyskusje. Nie mniej jednak, optymistycznie wybiegamy w przyszłość z nadzieją, że nowy rok przyniesie odmienną rzeczywistość i umożliwi nam organizację IX Zjazdu Towarzystwa.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,
Członkowie Kapituły Medalu TBR,
Członkowie Zarządu Głównego TBR,
Przewodniczący Oddziałów TBR,

Zarząd Główny Towarzystwa Biologii Rozrodu, stosownie do postanowień zawartych w punkcie 1 załączonego „Regulaminu przyznawania Medalu Towarzystwa Biologii Rozrodu” zwraca się z uprzejma prośbą do Państwa o zgłaszanie kandydatów do uhonorowania Medalem TBR Societas Generacionis Scrutandis Destinata.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,
Członkowie Towarzystwa Biologii Rozrodu

W dniu dzisiejszym uruchamiamy kolejną edycję programu pn. „Finansowanie i dofinansowanie publikacji prac naukowych w formie Open Access realizowanych przez członków Towarzystwa Biologii Rozrodu (TBR)”. Ze względu na ograniczony budżet tego programu o finansowaniu oprócz względów merytorycznych, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

IX Zjazd Towarzystwa Biologii Rozrodu (TBR) organizowany przez Poznański Oddział TBR odbędzie się w dniach 10-12.09.2020 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Po raz pierwszy od powstania TBR w 1998 roku, Poznań będzie gościć krajowych i zagranicznych naukowców prowadzących badania w zakresie szeroko pojętego rozrodu zwierząt oraz człowieka.

Czytaj więcej...